EN UA RU
HerbUA
#nowarua Alpha for Ukraine Приймаються благодійні внески для протистояння війні в Україні. Ми прагнемо миру! Допомога кожного важлива.
Кошти будуть спрямовані на купівлю медикаментів та гуманітарну допомогу бійцям української армії
Ми отримали звернення від небайдужих громадян з РФ і Білорусі, які хочуть допомогти, але не можуть по причині блокування ресурсу в їх країні. Усі бажаючі можуть використовувати ці гаманці для пожертвувань: Bitcoin: 17C2r2Bfcs6b9oZL5gAXhKFrc8nDgvLsjN USDT ERC20: 0x30fa71e3fac1652fd9a241a1d7a801aad1b28b0b USDT TRC20: TRQT7YKXqVpm4MfJS9V3HwC52LeSjRwQou Ethereum: 0x30fa71e3fac1652fd9a241a1d7a801aad1b28b0b
Кошти будуть спрямовані на купівлю медикаментів та гуманітарну допомогу бійцям української армії
Шановне криптоком'юніті всього світу! Новий цифровий порядок – проти війни! Важко повірити, що в 21-му столітті нам доводиться вдаватися до пожертв для того, щоб зупинити війну. Але це сталося. Криптовалюта – для людей, які шанують свою свободу, цінують мир, і якщо ми можемо використати нові фінансові технології на добру справу, давайте зробимо це всі разом! Команда BTC-Alpha створила фонд криптовалютних пожертв “Alpha for Ukraine” для допомоги усім, хто замкнений у пастці війни. Ми співпрацюємо з перевіреними волонтерськими спільнотами та засновуємо благодійний фонд. Збираємо кошти на медикаменти, гуманітарну допомогу та підтримку оборони країни. Усі бажаючі можуть допомогти придбати речі першої необхідності та техніку, а також надати матеріальну допомогу бійцям української армії та всім постраждалим.
"Alpha for Ukraine" приймає донати в BTC, USDT, ETH (найближчим майбутнім буде розширено список валют для пожертвування).
Кошти можна пожертвувати у фіатних валютах на спеціальний розрахунковий рахунок Національного Банку України для збору коштів на потреби армії.
Ми просимо всіх небайдужих діяти рішуче та допомогти Україні у цей складний час!
Перейти до пожертв З повагою,
Адміністрація BTC-Alpha